HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 28 Nentor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Te ndryshme
Hetemaj: Dua ti perngjaj Felipe Melos
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 10 Gusht 2009 12:58    pdfShtypEmail
hetemaj_italiMehmet Hetemaj prezentohet tek Albinolefe. 

Per here te pare qe kur erdhi ne Itali, Hetemaj foli per mediat dhe u cilesua se tha gjera shume te rendesishme."Kam mesuar me shume gjera ketu per...
Lexo ma...
 
Milan dhe Fiorentina interesohen per Xhemailin
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 10 Gusht 2009 12:55    pdfShtypEmail
blerim_xhemaili_fc_torinoDuket se kalimi i Blerim Xhemailit tek Palermoja u anullua por tani ne lufte per mesfushorin shqiptar me pasaporte zvicerane jane hedhur disa ekipe te tjera. Interesimi i Fiorentise njihet me kohe...
Lexo ma...
 
Migjen Basha, konkretizohet kalimi tek Frozinone
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 01 Gusht 2009 16:48    pdfShtypEmail
Migjen BashaEkipi ka blerë një pjese te kartonit .

Migjen basha ka konkretizuar kalimin e tij tek skuadra e frozinones. Ekipi çioçar ka bler gjysmen e kartonit te mesfushorit 22 vjeçar qe...
Lexo ma...
 
Palermoja, deshiron te huazoje Edgar Canin
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 01 Gusht 2009 16:29    pdfShtypEmail
Edgar CaniFutbollisti shqiptar drejt kalimit ne Seria B.

Drejtuesit e Palermos duke pare boshllekun qe kane ne repartin e sulmit kane menduar qe shqiptarin ta kalojne ne ndonje ekip te serise B. Ne gare per...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL