HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 28 Nentor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Te ndryshme
Europa League / Shenojne Mustafi dhe Shaqiri
nga AlbaniaSoccer    E premte, 28 Gusht 2009 04:39    pdfShtypEmail
orhan_mustafi_goal_Basel e Zvicres ka qene nje nga skuadrat me te suksesshme qe ka fituar 5-1 ndaj Baku ne ndeshjen e kthimit per turin e 4-rt te Europa league. Per skuadren Zvicerane, ndermjet realizatoreve, shenuan...
Lexo ma...
 
Norvegji / Shenon Bardh Shala ne barazim
nga AlbaniaSoccer    E martë, 25 Gusht 2009 06:37    pdfShtypEmail
bardh_shala_golNë Ligen Superiore (TIPPELIGAEN) të Norvegjisë, Fredrikstad ka persuar humbje 1-4 në Stadiumin vendas. Ardian Gashi ka luajtur 85 minuta, ndersa Agim Shabani ka qenë në stolin e...
Lexo ma...
 
Ervis Kraja mes Levadhjakos dhe Korçës
nga AlbaniaSoccer    E martë, 25 Gusht 2009 05:24    pdfShtypEmail
kraja_kur_luante_me_besen1_Mbrojtësi shkodran Kraja ende nuk ka vendosur për cilën skuadër do të luajë në këtë sezon futbollistik. I kontaktuar nga Albaniasoccer.com ai ka thënë : " Kam...
Lexo ma...
 
Gilman Lika shënon dy gola ne debutim
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 24 Gusht 2009 06:27    pdfShtypEmail
gilman_lika_ze_robertoMesfushori i kombetares shqiptare Gilman Lika ka shenuar dy golat per skuadren e tij Boluspor ne javen e pare te kampionatit Turk Lig 1, Gilmani shenoi te dy golat ne debutimin me ekipin e tij, Te...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL