HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 06 Tetor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Te ndryshme
Bekim Bala shenon per Rijekan
nga Albaniassocer    E mërkurë, 18 Shkurt 2015 18:50    pdfShtypEmail
bekim bala-rijekaBekim Bala ka shenuar sot ne kampionatin kroat me fanellen e Rijekes kunder Hajdukut te Spltit.Rijeka fitoi bindeshem kunder Hajdukut me rezultatin 3-0.Shkodrani shenoi golin e dyte ne minuten e...
Lexo ma...
 
Hamdi Salihi pergenjeshtron mediat shqipetare
nga Albaniassocer    E martë, 17 Shkurt 2015 14:36    pdfShtypEmail
hamdi salihiHamdi Salihi nuk ka thyer brinjet.Shkodrani biles habitet me lajmet e trompetuara ne gazetat sqipetare."Nuk e kuptoj si keto gazeta arrijne te deklarojne keto gjera pa folur me mua.Kishin arritur...
Lexo ma...
 
Taçi shet Parmen,nuk perballon dot borxhet
nga Albaniassocer    E premte, 06 Shkurt 2015 13:48    pdfShtypEmail
taci-tribunaRezart Taçi e ka kuptuar qe te kesh nje ekip ne Serie A nuk eshte e thjeshte.Problemi kryesor dhe me skadence te shpejte eshte pagesa e rrogave per rreth 16 milion euro deri me 16 shkurt por edhe...
Lexo ma...
 
Legjonaret:Shenojne Vullnet Basha dhe Besart Berisha
nga Albaniassocer    E diel, 25 Janar 2015 16:18    pdfShtypEmail
besart berishaVullnet Basha ka shenuar golin e tije te pare tek ekipi i Zaragozes mbreme ne sfiden kunder Recreativos te fituar nga vendasit 2-0.Basha shenoi golin e dyte ne minuten 67.

Besart Berisha ka...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL