HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 02 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Egar Cani mund te kalojne tek Bari
nga Albaniassocer   E diel, 18 Janar 2015 16:11   pdfShtypEmail

Edgar-Cani-transferohet-te-Karpi-mediumShtatelarti tiranas tashme i sheh te mbyllura hapesirat per formacjon tek Katania pas ardhjes se bomberit Maniero nga Peskara.Per kete arsye Cani eshte ne mes te bisedimeve te shume ekipeve qe kerkojne nje sulmues ne kategorite inferiore italiane.U fole shume per nje interesim te Salernitanes por keto dite po flitet per nje rikthim te mundshem te shqiptarit tek ekipi i Barit.Kete mundesi e konfiroi edhe menaxheri i Canit i cili u shpreh se Edgarit do ti pelqente te kthehej tek ekipi puljez.


busy
komente