HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 09 Dhjetor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Te ndryshme
Albaniasoccer / Ndiqni rezultatet LIVE
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 24 Gusht 2013 14:52    pdfShtypEmail
rezultatet live livescore albania kosovaAlbaniasoccer ju ofron lexuesave te saj te ndjekin rezultatet e Raiffeisen Superliga Kosove, LIVE duke klikuar linkun e...
Lexo ma...
 
Legjionaret/ Hyka shenon ne fitoren e Luzernes
nga AlbaniaSoccer    E diel, 18 Gusht 2013 23:27    pdfShtypEmail
jahmir hyka luzernJahmir Hyka ka shenuar njerin nga 11 golat e shenuar nga skuadra e Luzernes ne Kupen e Zvicres. Mesfushori po ben paraqitje mjaft te mira me skuadren e tij dhe te djelen ka gjetur edhe golin qe I...
Lexo ma...
 
Legjionaret/ Triplete e Kapllanit ne fitoren e FSV Frankfurt
nga AlbaniaSoccer    E diel, 18 Gusht 2013 23:24    pdfShtypEmail
Edmond Kapllani.1jpgTre gola te shenuar nga Edmond Kapllani ne fitoren qe skuadra e FSV Frankfurtit ka marre ndaj skuadres se Dinamo Dresden. Sulmuesi I kombetares kuqezi ka shenuar dy gola ne pjesen e pare dhe nje ne...
Lexo ma...
 
Kombetarja/ Gashi merr nenshtetesine shqiptare
nga AlbaniaSoccer    E diel, 18 Gusht 2013 23:21    pdfShtypEmail
shkelzen gashiShkelzen Gashi ka marre nenshtetesine shqiptare. Presidenti I Republikes se Shqiperise Bujar Nishani ka dekretuar dhenien e nenshtetesise per futbollistin qe vetem pak dite me pare debutoi per...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL