HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 06 Tetor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Te ndryshme
Në fokus/ Besart Berisha, goli i vetëm “australian” ndaj Manchester United
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 20 Korrik 2013 12:35    pdfShtypEmail
besart-berishaU zhvillua ditën e shtunë me 20-korrik 2013 në Sidney të Australisë takimi miqësor midis përzgjedhjes së futbollistëve më të mirë të kampionatit kombëtar australian dhe Manchester...
Lexo ma...
 
Në fokus/ Mehmedi dy gola në ndeshjen debutuese me Freiburgun
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 20 Korrik 2013 10:23    pdfShtypEmail
admir mehmedi Sulmuesi shqiptar i Freiburgut të Gjermanisë, Admir Mehmedi e ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme “aventurën” në klubin gjerman. Futbollisti pak ditë më parë ishte huazuar...
Lexo ma...
 
Gjermani/ Mavrajt i hiqet shiriti i kapitenit
nga AlbaniaSoccer    E premte, 19 Korrik 2013 12:37    pdfShtypEmail
mergim mavrajMërgim Mavraj ka pranuar se ka nisur bisedimet me disa skuadra të elitës së Gjermanisë e Italisë, por nuk ka dashur të tregojë se për cilat skuadra bëhet fjalë.

“Nuk jam kapiten i...
Lexo ma...
 
Europa League/ Plaku shënon në debutim për Slaskun
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 18 Korrik 2013 23:10    pdfShtypEmail
sebino plakuSebino Plaku ka luajtur në ndeshjen e tij të parë për polakët e e Slask Vroklav. Sulmuesi që ka lënë Skënderbeun dy muaj më parë ka debutuar me sukses për skuadrën e tij të re. Në...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL