HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Nentor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Gjermani/ Mavrajt i hiqet shiriti i kapitenit
nga AlbaniaSoccer   E premte, 19 Korrik 2013 12:37   pdfShtypEmail

mergim mavrajMërgim Mavraj ka pranuar se ka nisur bisedimet me disa skuadra të elitës së Gjermanisë e Italisë, por nuk ka dashur të tregojë se për cilat skuadra bëhet fjalë.

“Nuk jam kapiten i Grojter Fyrthit, kjo është e saktë, por ai që i di planet e mia, e kupton shumë shpejt për çfarë arsye ka ndodhur kjo. Nuk jam aspak i mërzitur. Me të drejtë më është marrë shiriti i kapitenit, kur trajneri e di që unë kam tjetër destinacion”, - ka shtuar Mavaraj, i cili ka oferta nga Lacio, Sasuolo dhe nga Mainzi.


busy
komente