HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 03 Dhjetor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Gossip/ Lorik Cana pushime në Dhërmi me Monikën
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 20 Korrik 2013 13:18   pdfShtypEmail

lorik cana monicaDuket se kapiteni i Kombëtares e ka marrë shumë seriozisht lidhjen me arkitekten italiane. Kjo foto vjen për të gjitha vajzat që vazhdojnë të thurin ëndrra për një jetë të lumtur me Lorik Canën... Duket se kapiteni i Kombëtares e ka marrë shumë seriozisht lidhjen me arkitekten italiane Monika, madje e ka sjellë atë edhe disa herë në Shqipëri për të pushuar. Megjithatë, zërat se ai flirton me vajza të famshme të showbiz-it nuk janë shuar kurrë...

 


busy
komente