HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 03 Dhjetor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Te ndryshme
Angli/ Xherdan Shaqiri drejt Liverpulit?
nga AlbaniaSoccer    E diel, 14 Korrik 2013 22:53    pdfShtypEmail
XHerdan SHAQIRISinjale te rendesishme nga merkato per Xherdan Shaqirin. Sulmuesi i bavarezeve eshte shenjestruar nga Liverpooli si nje pauses i denje i Luis Suarez, me kete te fundit te destinuar larg “Anfield...
Lexo ma...
 
Legjionaret/ Ujkani synohet nga Lazio
nga AlbaniaSoccer    E diel, 14 Korrik 2013 22:42    pdfShtypEmail
sajmir ujkani novaraSamir Ujkani eshte ne vemendjen e Lazios. Portieri i Palermos, qe ende eshte ne pritje te njihet me te ardhmen e tij qe kerkohet edhe nga klube te tjera, por serish si portier i dyte, pra rezerve...
Lexo ma...
 
Ukraine/ Shenojne ne javen e pare Bakaj dhe Januzi
nga AlbaniaSoccer    E diel, 14 Korrik 2013 22:37    pdfShtypEmail
elis bakajNe javen e pare ne kampionatin ukrainas kane gjetur golat e pare dy sulmuesit shqiptare. Flasim per Elis Bakaj dhe Ahmed Januzin dy lojtare e dalluar per skuadrat e Odeses dhe Vorsklas. Bakaj ka...
Lexo ma...
 
Angli/ Adnan Januzaj titullar në humbjen e Manchester United
nga AlbaniaSoccer    E diel, 14 Korrik 2013 20:13    pdfShtypEmail
adnan januzaj18-vjeçari, Adnan Januzaj, megjithëse ka zhvilluar një ndeshje mjaft impresionuese për “Djajtë e Kuq”, nuk ka mundur të parandaloj që ekipi i tij të mposhtet nga The Singha All Star XI...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL