HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 07 Dhjetor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Te ndryshme
Lenjani afer Verones
nga Albaniassocer    E diel, 04 Janar 2015 19:37    pdfShtypEmail
ermir-Lenjani-St-GalleniDrejtori sportiv i Verones,Sean Sogliano,duket se ka marre nje avantazhe ndaj ekipeve gjermane per te siguruar sherbimet e shqiptarit te San Gallen,Ermir Lenjani.Ekipi verdheblu ka nevoje per nje...
Lexo ma...
 
Vajushi mund te vishet bardhezi
nga Albaniassocer    E diel, 04 Janar 2015 19:26    pdfShtypEmail
armando vajushiEkipi friulan i Udinezes qe militon ne Serine A italiane eshte ne kerkim te nje lojtari me tiparet e shkodranit Armando Vajushi.Drejtuesit bardhezi kane vene syte mbi Vajushin duke pare edhe moshen...
Lexo ma...
 
Bekim Bala gol per 3 minuta loje
nga Albaniassocer    E shtunë, 01 Nentor 2014 19:48    pdfShtypEmail
bekim balaSulmuesi i kombetares shqiptare Bekim Bala i ka dhuruar 3 pike ekipit te Slavia Prage.Ne ndeshjen midis vendasve dhe Pribram rezultati ishte ne barazim 2-2 deri ne minuten 87 kur shkodrani...
Lexo ma...
 
Vazhdojne golat shqiptare ne Europe
nga Albaniassocer    E mërkurë, 29 Tetor 2014 23:03    pdfShtypEmail
hamdi salihiNe kupen e Gjermanise ka shhenuar Valdet Rama.Ne ndeshjen midis Munchen 1860 e Freiburg Rama hapi serine e golave ne minuten 16.Fatekeqesisht per shqiptarin ekipi i tije humbi 2-5.Per miqte shenoi...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL