HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 02 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Vajushi mund te vishet bardhezi
nga Albaniassocer   E diel, 04 Janar 2015 19:26   pdfShtypEmail

armando vajushiEkipi friulan i Udinezes qe militon ne Serine A italiane eshte ne kerkim te nje lojtari me tiparet e shkodranit Armando Vajushi.Drejtuesit bardhezi kane vene syte mbi Vajushin duke pare edhe moshen e re te lojtarit,fakt ky shume i rendesishem per ekipin e presidentit Pozzo.Kujtojme qe edhe veren e kaluar Vajushi ishte nen vezhgimin e disa ekipeve italiane si Cesena.


busy
komente