HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 07 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Gjermani/ Xherdan Shaqiri shenon dy-golesh ne miqesore!
nga AlbaniaSoccer   E diel, 11 Gusht 2013 18:08   pdfShtypEmail

XHerdan SHAQIRIXherdan Shaqiri ka shenuar dy here ne miqesoren qe Bayern M. zhvilloi me skuadren Hungareze Gyer. Shaqiri shenoi golin e pare ne minuten e 58-te dhe te tretin ne minuten e 71-te, nderkohe qe Mario Gotze, ne debutimin e tij me Bayern  shenoi dy golat e tjere ne minuten e 62-te dhe 90-te


busy
komente