HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 07 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Rama takon Armando Duken
nga AlbaniaSoccer   E premte, 29 Nentor 2013 20:51   pdfShtypEmail

armando dukaNe kuader te festimeve qe u zhvilluan per festen e pavarsise, eshte bere i mundur edhe nje takim mes kryeministrit Edi Rama dhe presidentit te FSHF-se Armando Duka. Ne kete takim te mbajtur ne Vlore, palet kane shtrenguar duart pasi kane folur shkurtimisht, pak edhe per stadiumin Qemal Stafa. Ne kete takim te rastesishem ka qene edhe sekretari i FSHF-se Ilir Shulku qe ka marre pjese gjithashtu ne bisede. Pritet me kureshtje per tu pare vullneti qe do te tregoj qeveria per ceshtjen alarmante per stadiumin qe duhet ribere ne Tirane.


busy
komente