HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 07 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Gjermani/ FSV Frankfurt fal Edmon Kapllanin
nga AlbaniaSoccer   E martë, 10 Dhjetor 2013 18:07   pdfShtypEmail

edmon kapllaniEdmon Kapllani ka rifituar faljen. FSV Frankfurt e ka rikthyer shqiptarin ne skuader duke i dhene fund pezullimit te tij. Sulmuesi u denua disa jave me pare nga drejtuesit e klubit gjerman per shkak te nje zenke ne stervitje. Sjellja e mire e Kapllanit dhe nevoja qe skuadra ka per ta i ka detyruar drejtuesit ta rikthejne pa pritur fundin e denimit qe vinte ne muajin janar. Kapllani me 7 golat e tij eshte vene ne qender te vemendjes dhe disa skuadra ne Gjermani e duan. FSV Frankfurt duke dashur te mos e humbase me parametra zero e ka rikthyer sulmuesin ne skuader.


busy
komente