HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2019-20
Team Info - Shkumbini
Shkumbini
Address:KS Shkumbini, Prane Bashkise se Qytetit, Peqin – Albania, ,  Peqin, Republika e Shqiperise 
Telephone:+355 512 3200
Fax:+355 512 3200
Club Name:KS Shkumbini
Team Name:Shkumbini
Short Name:SHK

 History
SeasonLeagueRankPlayedPointsW/D/LGoalsPlayers
2019-20 Kupa e Shqiperise 37 3 0 1/0/2 4:9 0
2018-19 Kupa e Shqiperise 28 2 0 0/0/2 0:2 0
2017-18 Kupa e Shqiperise 25 2 0 0/1/1 1:3 0
2016-17 Kategoria 1 10 0 11 0/0/0 0:0 0
2016-17 Kupa e Shqiperise 31 2 0 0/0/2 1:7 0
2016-17 Kategoria 1 10 18 22 7/1/10 10:18 0
2016-17 Kategoria 1 1 0 0 0/0/0 0:0 0
2015-16 Kupa e Shqiperise 15 2 0 0/1/1 2:3 0
2015-16 Kategoria 1 14 27 29 8/5/14 19:40 0
2014-15 Kategoria 1 10 27 35 10/5/12 28:31 39
2013-14 Kategoria 1 7 30 40 11/7/12 35:37 31
2012-13 Kupa e Shqiperise 2 0 0 0/0/0 0:0 0
2012-13 Kategoria Superiore 11 26 29 7/8/11 18:33 33
2011-12 Kupa e Shqiperise 17 5 4 1/1/3 13:10 0
2011-12 Kategoria Superiore 9 26 31 8/7/11 37:45 26
2010-11 Kupa e Shqiperise 5 6 13 4/1/1 15:7 0
2010-11 Kategoria Superiore 9 33 42 12/6/15 43:54 33
2009-10 Kupa e Shqiperise 3 1 0 0/0/1 0:1 0
2009-10 Kategoria Superiore 7 33 45 13/6/14 33:33 26