HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 14 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13

Player Information - Albi DOSTI

Personal data

Picture of Albi DOSTI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Albi DOSTI
Birthday (Age):13. Janar 1991 (33)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Friday September 14TeutavsTirana010--------
Friday September 21BesavsTeuta010--------
Sunday October 07KastriotivsTeuta100--------
Sunday October 21TeutavsSkenderbeu010--------
Sunday November 04TeutavsVllaznia101--------
Sunday March 10FlamurtarivsTeuta100--------
Saturday March 30SkenderbeuvsTeuta010--------
Sunday April 07TeutavsKukësi100--------
Sunday April 21TeutavsApolonia100--------
Saturday April 27BylisvsTeuta101--------
Thursday May 09TomorivsTeuta100--------
Games total742--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Laci------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Kukësi------------
Kategoria Superiore 2018-19Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Laci------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Kukësi------------
Kategoria Superiore 2017-18Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Laci------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Laci------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Kukësi------------
Kategoria Superiore 2015-16Laci6331--4-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2015-16Laci1-1---1----1
Kategoria Superiore 2014-15Kukësi6151--2-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Kukësi11-1--------
Kategoria Superiore 2013-14Teuta12102-3-1-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Teuta11----------
EUROPA League 2012-13Teuta11----------
Kategoria Superiore 2012-13Teuta5321--------
Kategoria Superiore 2011-12Teuta1210221-------
Kategoria Superiore 2010-11Teuta63311-2-----
Kategoria 1 2010-11Mamurras11----------
U-21 InternationalsShqiperia U-21211---1-----
Kategoria Superiore 2009-10Teuta52312-3-----
Career Total59372287-14----1

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18KukësiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16KukësiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15KukësiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14TeutaMesfushor
EUROPA League 2012-132012-13TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11TeutaMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11MamurrasMbrojtes
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Mbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10TeutaMesfushor