HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 25 Korrik 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Elton DOKU

Personal data

Picture of Elton DOKU
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Elton DOKU
Birthday (Age):01. Tetor 1986 (34)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 10VllazniavsLaci100------0-
Saturday September 24ApoloniavsLaci100--------
Sunday October 02LacivsSkenderbeu100--------
Sunday October 23LacivsDinamo100--------
Sunday October 30ShkumbinivsLaci100--------
Friday November 04PogradecivsLaci100--------
Friday November 18LacivsKamza100--------
Sunday November 27TeutavsLaci100--------
Sunday December 04LacivsKastrioti100--1-----
Saturday December 17TiranavsLaci100--------
Friday December 23LacivsFlamurtari100--1-----
Sunday March 11LacivsApolonia100--------
Sunday March 25LacivsTomori100--------
Sunday April 01DinamovsLaci0101-------
Monday April 09LacivsShkumbini1001-------
Sunday April 22KamzavsLaci100--------
Wednesday April 25LacivsTeuta100--1-----
Sunday April 29KastriotivsLaci100--------
Saturday May 12FlamurtarivsLaci100--------
Games total18102-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Laci------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Laci------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Laci------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Laci------------
Kategoria Superiore 2015-16Laci66----1---1-
Kupa e Shqiperise 2015-16Laci11-1--------
Kategoria Superiore 2014-15Laci99-12-2---2-
Kupa e Shqiperise 2014-15Laci------------
Kategoria Superiore 2013-14Kastrioti972-2-----1-
Kategoria Superiore 2012-13Laci33----2-----
Kupa e Shqiperise 2012-2013Laci11----------
Kategoria Superiore 2011-12Laci99--3-3---1-
Kategoria Superiore 2010-11Laci15141--15-----
Kategoria Superiore 2009-10Skenderbeu14113--19-----
Career Total6761627222---5-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20LaciMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19LaciMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18LaciMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17LaciMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16LaciMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16LaciMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15LaciMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13LaciMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2012-20132012-13LaciMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12LaciMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11LaciMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10SkenderbeuMbrojtes