HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Vilfor HYSA

Personal data

Picture of Vilfor HYSA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Vilfor HYSA
Birthday (Age):09. Shtator 1989 (34)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 11FlamurtarivsKamza100--------
Saturday September 17TeutavsFlamurtari100--------
Sunday September 25FlamurtarivsKastrioti1011-------
Sunday October 02TiranavsFlamurtari100--------
Saturday October 15FlamurtarivsPogradeci1002-------
Saturday October 22FlamurtarivsVllaznia101--------
Monday October 31BylisvsFlamurtari1001-1-----
Sunday November 06FlamurtarivsApolonia100--------
Saturday November 19SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Sunday November 27FlamurtarivsTomori1001-------
Monday December 05DinamovsFlamurtari100--------
Saturday December 17FlamurtarivsShkumbini100--------
Friday December 23LacivsFlamurtari100--------
Games total13025-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Kukësi------------
Kategoria 1 2016-17Kastrioti------------
Kategoria 1 2017-18Kastrioti------------
Kupa e Shqiperise 2015-16Kukësi------------
Kategoria 1 2015-16Kastrioti------------
Kategoria Superiore 2014-15Kukësi138525-------
Kupa e Shqiperise 2014-15Kukësi211---1-----
Kategoria Superiore 2013-14Kukësi42214-1-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Kukësi1-1-1-1-----
Kategoria Superiore 2012-13Kastrioti321-1-------
Kategoria Superiore 2012-13Vllaznia52311-------
EUROPA League 2011-12Tirana------------
Kategoria Superiore 2011-12Flamurtari77-25-1-----
Kategoria Superiore 2011-12Laci55--3-------
EUROPA League 2010-11Tirana11----------
Kategoria Superiore 2010-11Laci1717-114-3-----
U-21 InternationalsShqiperia U-21------------
Kategoria Superiore 2009-10Teuta1293-5-1-----
Career Total705416739-8-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20KukësiSulmues
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19KukësiSulmues
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18KukësiSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17KukësiSulmues
Kategoria 1 2016-172016-17KastriotiSulmues
Kategoria 1 2017-182016-17KastriotiSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16KukësiSulmues
Kategoria 1 2015-162015-16KastriotiSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15KukësiSulmues
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15KukësiSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14KukësiSulmues
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14KukësiSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13KastriotiSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13VllazniaSulmues
EUROPA League 2011-122011-12TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12LaciSulmues
EUROPA League 2010-112010-11TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11LaciSulmues
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Sulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10TeutaSulmues