HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 8 - E diel, 06. Nentor 2011 - 14:00 h

FlamurtariApolonia
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 06 Nentor 2011
Match Time :14:00 h
 
Playground :Stadiumi "Flamurtari" - Vlorë
Match referee(s):Devis KORESHI, Laver ALLA, Andi KOCI, Fatmir ELEZI
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Demtim
 • 90' : Gerhard PROGNI ( 1 )
  Gol
  • 63' : Franc VELIU ( 1 | Goditje denimi )
  • 32' : Konstandin NDONI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 39' : Gerhard PROGNI ( 1 )
  • 44' : Blazo RAJOVIC ( 1 )
  • 17' : Konstandin NDONI ( 1 )
  • 22' : Akil DIMO ( 1 )
  • 68' : Fernando Da SILVA ( 1 )
  • 85' : Klodian XHELILI ( 1 | Vonesa )