HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 18 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2017-18

Player Information - Erjon LLAPANJI

Personal data

Picture of Erjon LLAPANJI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Erjon LLAPANJI
Birthday (Age):10. Maj 1985 (39)
Player Position:Portier

Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria Superiore 2019-20Skenderbeu----------
Kupa e Shqiperise 2019-20Skenderbeu----------
Kategoria Superiore 2018-19Skenderbeu----------
Kupa e Shqiperise 2018-19Skenderbeu----------
Kategoria Superiore 2017-18Skenderbeu----------
Kupa e Shqiperise 2017-18Skenderbeu----------
Kategoria Superiore 2016-17Skenderbeu-----1----
Kupa e Shqiperise 2016-17Skenderbeu----------
Kategoria Superiore 2015-16Skenderbeu11--------
Kupa e Shqiperise 2015-16Skenderbeu----------
Kategoria Superiore 2014-15Skenderbeu----------
Kupa e Shqiperise 2014-15Skenderbeu----------
Kategoria Superiore 2013-14Skenderbeu----------
CHAMPIONS League 2012-13Skenderbeu----------
Kategoria Superiore 2012-13Skenderbeu----------
Kategoria Superiore 2011-12Skenderbeu----------
Kategoria Superiore 2010-11Skenderbeu----------
Kategoria Superiore 2009-10Skenderbeu1091---2---
Career Total11101--12---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20SkenderbeuPortier
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20SkenderbeuPortier
Kategoria Superiore 2018-192018-19SkenderbeuPortier
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19SkenderbeuPortier
Kategoria Superiore 2017-182017-18SkenderbeuPortier
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18SkenderbeuPortier
Kategoria Superiore 2016-172016-17SkenderbeuPortier
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17SkenderbeuPortier
Kategoria Superiore 2015-162015-16SkenderbeuPortier
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16SkenderbeuPortier
Kategoria Superiore 2014-152014-15SkenderbeuPortier
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15SkenderbeuPortier
Kategoria Superiore 2013-142013-14SkenderbeuPortier
CHAMPIONS League 2012-132012-13SkenderbeuPortier
Kategoria Superiore 2012-132012-13SkenderbeuPortier
Kategoria Superiore 2011-122011-12SkenderbeuPortier
Kategoria Superiore 2010-112010-11SkenderbeuPortier
Kategoria Superiore 2009-102009-10SkenderbeuPortier