HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2016-17

Player Information - Hair ZEQIRI

Personal data

Picture of Hair ZEQIRI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Hair ZEQIRI
Birthday (Age):11. Tetor 1988 (35)
Player Position:Mesfushor

Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Kukësi------------
Kategoria Superiore 2018-19Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Kukësi------------
Kategoria Superiore 2017-18Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Kukësi------------
Kategoria Superiore 2016-17Flamurtari55-2--3-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Kukësi------------
Kategoria Superiore 2015-16Flamurtari11--1-1-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Kukësi------------
Kategoria Superiore 2014-15Kukësi1313-4316--1--
Kupa e Shqiperise 2014-15Kukësi22----1-----
Kategoria Superiore 2013-14Flamurtari1110123-3--2--
Kupa e Shqiperise 2013-14Flamurtari11----------
Kategoria Superiore 2012-13Flamurtari33--1-------
Kategoria Superiore 2010-11Flamurtari1212-3--3-----
U-21 InternationalsShqiperia U-21------------
Kategoria Superiore 2009-10Flamurtari1082-3-2-----
Career Total585531111119--3--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19FlamurtariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18FlamurtariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17FlamurtariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16FlamurtariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15KukësiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11FlamurtariMesfushor
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Mesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10FlamurtariMesfushor