HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 29 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Maringlen SHOSHAJ

Personal data

Picture of Maringlen SHOSHAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Maringlen SHOSHAJ
Birthday (Age):29. Janar 1987 (37)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21SkenderbeuvsApolonia101--------
Sunday August 23ApoloniavsTeuta100--------
Sunday August 30VllazniavsApolonia100--------
Sunday September 13ApoloniavsShkumbini100--------
Saturday September 19LacivsApolonia100--------
Saturday September 26ApoloniavsTirana100--------
Sunday October 04SkenderbeuvsApolonia100--------
Saturday October 17ApoloniavsGramozi100--1-----
Monday October 26BesavsApolonia100--------
Saturday October 31ApoloniavsFlamurtari100--------
Saturday November 07ApoloniavsKastrioti100--1-----
Saturday November 21DinamovsApolonia100--------
Sunday November 29TeutavsApolonia100--------
Saturday December 05ApoloniavsVllaznia100--------
Saturday December 12ShkumbinivsApolonia100--------
Wednesday December 16ApoloniavsLaci100--------
Wednesday December 23ApoloniavsSkenderbeu100--------
Sunday January 24GramozivsApolonia100--------
Sunday January 31ApoloniavsBesa100--------
Sunday February 07FlamurtarivsApolonia100--------
Saturday February 13KastriotivsApolonia100--------
Sunday February 21ApoloniavsDinamo100--------
Sunday March 07TeutavsApolonia100--------
Saturday March 20ApoloniavsShkumbini100--------
Sunday March 28LacivsApolonia100--1-----
Friday April 02ApoloniavsTirana100--------
Sunday April 11BesavsApolonia100--------
Saturday April 17ApoloniavsDinamo100--------
Sunday April 25ApoloniavsKastrioti100--1-----
Friday April 30FlamurtarivsApolonia100--------
Friday May 14ApoloniavsVllaznia100---1----
Games total3101--41----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Bylis761--13-----
Kategoria 1 2014-15Bylis----1-------
Kategoria Superiore 2013-14Bylis66----2-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Bylis------------
Kategoria Superiore 2012-13Bylis22--1-3-----
Kategoria Superiore 2011-12Bylis1111--3-1-----
Kategoria Superiore 2010-11Bylis1111--3-4-1---
Kategoria Superiore 2009-10Apolonia1616----41----
Career Total53521-811711---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16BylisMbrojtes
Kategoria 1 2014-152014-15BylisMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14BylisMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14BylisMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13BylisMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12BylisMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11BylisMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10ApoloniaMbrojtes