HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Vangjel MILE

Personal data

Picture of Vangjel MILE
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Vangjel MILE
Birthday (Age):01. Korrik 1986 (38)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21DinamovsTeuta100--------
Sunday August 23ApoloniavsTeuta100--------
Sunday August 30TeutavsKastrioti1002-------
Sunday September 13DinamovsTeuta100--------
Saturday September 19FlamurtarivsTeuta1001-------
Saturday September 26TeutavsVllaznia100--------
Saturday October 03ShkumbinivsTeuta101--------
Sunday October 18TeutavsLaci100--------
Saturday October 24TiranavsTeuta100--------
Sunday November 01TeutavsSkenderbeu100--------
Saturday November 07GramozivsTeuta100--------
Sunday November 22TeutavsBesa1001-1-----
Sunday November 29TeutavsApolonia100--1-----
Friday December 04KastriotivsTeuta1011-------
Saturday December 12TeutavsDinamo1001-------
Sunday December 20VllazniavsTeuta100--------
Thursday December 24TeutavsShkumbini101--------
Sunday January 24LacivsTeuta100--------
Saturday January 30TeutavsTirana100--------
Sunday February 14TeutavsGramozi100--------
Saturday February 20BesavsTeuta100--1-----
Saturday March 20TeutavsGramozi100--------
Sunday March 28ShkumbinivsTeuta100--------
Friday April 02TeutavsLaci101--------
Sunday April 25TeutavsSkenderbeu100--------
Friday April 30KastriotivsTeuta100--------
Friday May 14TeutavsFlamurtari1012-------
Wednesday May 19VllazniavsTeuta1002-1-----
Games total280510-4-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Teuta321---------
Kategoria Superiore 2013-14Besa3121--1-----
Kategoria Superiore 2013-14Bylis33-2--1-----
Kategoria Superiore 2012-13Shkumbini----2-------
Kategoria Superiore 2012-13Tomori------------
Kategoria Superiore 2011-12Tomori77-2------1-
Kategoria Superiore 2010-11Laci1612424-41-1--
Kategoria Superiore 2009-10Teuta1414-310-4-----
Career Total463971016-101-11-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15TeutaSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14BesaSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14BylisSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13ShkumbiniSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13TomoriSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12TomoriSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11LaciSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10TeutaSulmues