HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 01 Prill 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
KlasifikimiPozicioni EkipiPl W D L +/- Pts
1same(1)LLAMKOS KOSOVA FK2515551850
2same(2)FERIZAJ2512671142
3same(3)PRISHTINA251258841
4same(4)DRENICA251096839
5up(6)TREPCA 892511311336
6up(7)BESA2511311-136
7down(5)DRITA25979334
8same(8)HAJVALIA248511029
9same(9)HYSI248412-2028
10same(10)FERONIKELI256910-627
11same(11)TREPCA256811-726
12same(12)FUSHE KOSOVA255812-1723


Champions Champions League Qualification Champions League Europa League UI Cup Relegation Favorite Team