HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
KlasifikimiPozicioni EkipiPl W D L +/- Pts???
1same(1)PRISHTINA4821153337:1522
2same(2)HYSI3921123646:2818
3up(4)BESA332196636:279
4up(5)LIRIA332196634:259
5down(3)TREPCA312187630:273
6up(7)TREPCA 89312194829:281
7down(6)KEK-U292185831:32-1
8same(8)DRENICA2521741024:27-3
9up(10)VELLAZNIMI2321651027:37-10
10down(9)BALLKANI222157921:30-9
11same(11)FLAMURTARI2021551127:37-10
12same(12)FERIZAJ1421351317:46-29


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation