HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 27 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
 Ekipi - FERIZAJ [FER]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Afrim AJDINI  Republika e Kosoves- (-)11--------
0Vehat FAZLIU  - (-)----------
0Shpetim GASHI  Republika e Kosoves- (-)----------
0Labinot SHABANI  Republika e Kosoves02. Mars 1989 (35)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Burim CERKINI  Republika e Kosoves02. Nentor 1979 (44)11--1-2-----
0Fatlum HAJRULLAHU  Republika e Kosoves- (-)11----1-----
0Avdyl HALITI  Republika e Kosoves24. Prill 1986 (38)11--2-------
0Kastriot REXHEPI  Republika e Kosoves- (-)------------
0Egzon SHABANI  Republika e Kosoves- (-)22-1--------
0Gramos TAFA  Republika e Kosoves04. Korrik 1990 (33)22----11----
0Elbasan THACI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-41----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Fisnik HALIMI  Republika e Kosoves19. Mars 1988 (36)22----1-----
0T. HALIMI  - (-)1-1---------
0Betim HAXHIMUSA  Republika e Kosoves- (-)2111--------
0Fitim SADRIU  Republika e Kosoves04. Tetor 1978 (45)22--1-1-----
0Burim SHABANI  Republika e Kosoves02. Mars 1986 (38)22--1-------
0Florent SOPA  Republika e Kosoves- (-)2111--------
0Sherif TOPALLI  Republika e Kosoves- (-)11--2-1--2--
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 7-71-2--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Ertan HASAN  Republika e Kosoves- (-)------------
0Ilir MUSLIU  - (-)------------
0Arber RAMADANI  - (-)1-1---------
0Venhar SERMAXHAJ  Republika e Kosoves- (-)22--2-------
0Faton SYLA  Republika e Kosoves28. Gusht 1986 (37)2-2---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 9-71-2--
 Stafi i FERIZAJ [FERIZAJ]

 Funksioni
Agron SELMANI  Republika e Kosoves- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Nadir HAXHIMUSA  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer