HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 14 Prill 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
Match Schedule for KEK-UIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
114.08.201018:00 hKEK-U - PRISHTINA0-1thumbs_down.png
221.08.201018:00 hDRENICA - KEK-U0-1thumbs_up.png
328.08.201018:00 hKEK-U - TREPCA 891-0thumbs_up.png
401.09.201017:00 hBALLKANI - KEK-U0-0draw.png
504.09.201017:00 hKEK-U - FERIZAJ3-1thumbs_up.png
612.09.201017:00 hTREPCA - KEK-U2-2draw.png
718.09.201016:00 hKEK-U - FLAMURTARI3-0thumbs_up.png
825.09.201016:00 hKEK-U - HYSI1-2thumbs_down.png
903.10.201016:00 hBESA - KEK-U2-0thumbs_down.png
1013.10.201015:00 hKEK-U - VELLAZNIMI1-1draw.png
1116.10.201015:00 hLIRIA - KEK-U3-0thumbs_down.png
1224.10.201015:05 hPRISHTINA - KEK-U4-0thumbs_down.png
1330.10.201015:00 hKEK-U - DRENICA3-1thumbs_up.png
1403.11.201015:00 hTREPCA 89 - KEK-U3-2thumbs_down.png
1506.11.201014:00 hKEK-U - BALLKANI2-1thumbs_up.png
1614.11.201014:00 hFERIZAJ - KEK-U2-1thumbs_down.png
1720.11.201014:00 hKEK-U - TREPCA2-2draw.png
1806.03.201115:00 hFLAMURTARI - KEK-U1-2thumbs_up.png
1913.03.201115:00 hHYSI - KEK-U3-2thumbs_down.png
2019.03.201115:00 hKEK-U - BESA4-2thumbs_up.png
2130.03.201115:00 hVELLAZNIMI - KEK-U1-1draw.png
22 16:00 hKEK-U - LIRIA4-2thumbs_up.png
2309.04.201116:00 hKEK-U - FERIZAJ-