HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 11 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
Match Schedule for FERIZAJIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
115.08.201018:00 hFERIZAJ - TREPCA 890-0draw.png
222.08.201018:00 hBALLKANI - FERIZAJ1-0thumbs_down.png
329.08.201018:00 hFERIZAJ - FLAMURTARI2-2draw.png
401.09.201017:00 hFERIZAJ - TREPCA2-1thumbs_up.png
504.09.201017:00 hKEK-U - FERIZAJ3-1thumbs_down.png
612.09.201017:00 hFERIZAJ - HYSI2-4thumbs_down.png
719.09.201016:00 hBESA - FERIZAJ7-0thumbs_down.png
826.09.201016:00 hFERIZAJ - VELLAZNIMI1-1draw.png
902.10.201016:00 hLIRIA - FERIZAJ3-0thumbs_down.png
1013.10.201015:00 hFERIZAJ - PRISHTINA1-1draw.png
1116.10.201015:00 hDRENICA - FERIZAJ1-0thumbs_down.png
1224.10.201015:05 hTREPCA 89 - FERIZAJ5-2thumbs_down.png
1331.10.201015:00 hFERIZAJ - BALLKANI2-1thumbs_up.png
1403.11.201015:00 hFLAMURTARI - FERIZAJ3-0thumbs_down.png
1507.11.201014:00 hTREPCA - FERIZAJ3-0thumbs_down.png
1614.11.201014:00 hFERIZAJ - KEK-U2-1thumbs_up.png
1721.11.201014:00 hHYSI - FERIZAJ1-0thumbs_down.png
1806.03.201115:15 hFERIZAJ - BESA0-1thumbs_down.png
1914.03.201115:00 hVELLAZNIMI - FERIZAJ3-0thumbs_down.png
2020.03.201115:06 hFERIZAJ - LIRIA1-1draw.png
2130.03.201115:00 hPRISHTINA - FERIZAJ3-1thumbs_down.png
22 16:00 hFERIZAJ - DRENICA2-0thumbs_up.png
2309.04.201116:00 hKEK-U - FERIZAJ- 

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit