HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
 Kronika e ndeshjes: Java 17 - E diel, 21. Nentor 2010 - 14:00 h

HYSIFERIZAJ
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 21 Nentor 2010
Match Time :14:00 h
 
Playground :Stadiumi i Qytetit - Merdare
 
Spektatore: 500
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

 Eventet
Gol
 • 14' : Kastriot REXHA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • ' : Bashkim AHMETI ( 1 )
  • ' : Mentor ZHDRELLA ( 1 )
  • ' : Yll HOXHA ( 1 )
  • ' : Kastriot REXHA ( 1 )
  • ' : Gramos TAFA ( 1 )
  • ' : Fatlum HAJRULLAHU ( 1 )
  Karton i verdhe-kuq
   • 83' : Gramos TAFA ( 1 )