HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 30 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
Rezultatet - Java 5 (04.09.2010 - 05.09.2010)

E shtunë, 04.09.2010 - 5. Java
 17:00 hLIRIAPRISHTINA2 - 3  -
 17:00 hKEK-UFERIZAJ3 - 1  -
E diel, 05.09.2010 - 5. Java
 17:00 hVELLAZNIMIDRENICA2 - 0  -
 17:00 hBESATREPCA 893 - 0   ShH
 17:00 hHYSIBALLKANI1 - 1  -
 17:00 hTREPCAFLAMURTARI0 - 0  -