HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 27 Shkurt 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
Match Schedule for DRENICAIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
115.08.201018:00 hTREPCA - DRENICA1-1draw.png
221.08.201018:00 hDRENICA - KEK-U0-1thumbs_down.png
329.08.201018:00 hHYSI - DRENICA3-1thumbs_down.png
401.09.201017:00 hDRENICA - BESA1-0thumbs_up.png
505.09.201017:00 hVELLAZNIMI - DRENICA2-0thumbs_down.png
611.09.201017:00 hDRENICA - LIRIA2-1thumbs_up.png
719.09.201016:00 hPRISHTINA - DRENICA0-0draw.png
826.09.201016:00 hFLAMURTARI - DRENICA2-0thumbs_down.png
902.10.201016:00 hDRENICA - TREPCA 892-1thumbs_up.png
1013.10.201015:00 hBALLKANI - DRENICA1-0thumbs_down.png
1116.10.201015:00 hDRENICA - FERIZAJ1-0thumbs_up.png
1223.10.201015:00 hDRENICA - TREPCA1-2thumbs_down.png
1330.10.201015:00 hKEK-U - DRENICA3-1thumbs_down.png
1403.11.201015:00 hDRENICA - HYSI2-2draw.png
1507.11.201014:00 hBESA - DRENICA2-1thumbs_down.png
1613.11.201014:00 hDRENICA - VELLAZNIMI6-1thumbs_up.png
1720.11.201014:00 hLIRIA - DRENICA0-0draw.png
1809.03.201115:00 hDRENICA - PRISHTINA0-2thumbs_down.png
1912.03.201115:09 hDRENICA - FLAMURTARI2-1thumbs_up.png
2020.03.201115:04 hTREPCA 89 - DRENICA2-1thumbs_down.png
2130.03.201115:00 hDRENICA - BALLKANI2-0thumbs_up.png
22 16:00 hFERIZAJ - DRENICA2-0thumbs_down.png
2310.04.201116:00 hHYSI - DRENICA-