HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 28 Tetor 2020
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
 Kronika e ndeshjes: Java 9 - E shtunë, 02. Tetor 2010 - 16:00 h

DRENICATREPCA 89
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 02 Tetor 2010
Match Time :16:00 h
 
Playground :Stadiumi "Bajram Aliu" - Skënderaj
 
Spektatore: 1.100
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

   Zevendesimet

  Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 64' : Mensur LIMANI ( 1 | Penallti )
  • 66' : Numfor AMBE ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 86' : Dukagjin GASHI ( 1 )
  • 90' : Enes SHOSHOLLI ( 1 )
  • 86' : Lindrit MISINI ( 1 )