HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 20 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
 Ekipi - VELLAZNIMI [VLL]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
1Alban XHARAVINA  Republika e Kosoves10. Shtator 1987 (36)33----1---
25Korab DULATAHU  Republika e Kosoves19. Korrik 1989 (34)----------
40Altik MUHAXHIRI  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
5Albin KRASNIQI  - (-)22----------
14Labinot EFENDIJA  Republika e Kosoves- (-)11--2-------
18Arjan JASIQI  Republika e Kosoves- (-)------------
26Pajtim KAMBERI  Republika e Kosoves- (-)211---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-1-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Shpëtim DURAKU  Republika e Kosoves29. Qershor 1989 (34)------------
0Ardian GOJANI  - (-)22--1-------
4Shpat TETRICA  Republika e Kosoves02. Mars 1990 (34)22----------
8Ylli MYRTA  Republika e Kosoves19. Shtator 1989 (34)211---------
9Dardan ROGOVA  Republika e Kosoves09. Gusht 1990 (33)11--1-------
11Mark MILICAJ  Republika e Kosoves15. Janar 1987 (37)------------
12Virtyt HASHANI  Republika e Kosoves22. Janar 1982 (42)22--4-------
15Erdin HASHANI  Republika e Kosoves27. Shkurt 1982 (42)22----1-----
19Ylber MYRTA  - (-)211-1-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 9-2-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Arber DOBROSHI  Republika e Kosoves- (-)------------
0Nikollë DUSHI  Republika e Kosoves26. Tetor 1986 (37)11----------
3Ermir NIKOLIC  Bosnia and Herzegovina22. Nentor 1989 (34)2-2---------
7Rilind JUNIKU  Republika e Kosoves07. Dhjetor 1990 (33)1-1-1-------
10Atdhe GASHI  Republika e Kosoves21. Shtator 1985 (38)22--2-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 12-3-----
 Stafi i VELLAZNIMI [VELLAZNIMI]

 Funksioni
Ajet SHOSHOLLI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer