HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 30 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
KlasifikimiPozicioni EkipiPl W D L +/- Pts???
1same(1)HYSI311005:05
2same(2)BALLKANI311002:11
-same(2)BESA311002:11
4same(4)PRISHTINA311001:01
5same(5)DRENICA110101:10
-same(5)TREPCA110101:10
7same(7)FERIZAJ110100:00
-same(7)TREPCA 89110100:00
9same(9)FLAMURTARI010011:2-1
-same(9)VELLAZNIMI010011:2-1
11same(11)KEK-U010010:1-1
12same(12)LIRIA010010:5-5


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation