HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Ervin LLANI

Personal data

Picture of Ervin LLANI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ervin LLANI
Birthday (Age):24. Prill 1983 (41)
Jersey Number:1
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Sunday September 22LacivsBylis100------
Saturday September 28VllazniavsLaci100------
Sunday November 03LacivsKukësi100------
Sunday November 24LacivsTirana100------
Sunday December 08LacivsLushnja100------
Saturday December 14BylisvsLaci100------
Saturday February 01BesavsLaci101------
Games total701------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria Superiore 2014-15Laci----------
Kategoria Superiore 2013-14Laci44--------
Kategoria Superiore 2012-13Tomori55----3---
Kategoria Superiore 2011-12Tomori88----11--
EUROPA League 2010-11Laci11--------
Kategoria Superiore 2010-11Elbasani131211--4---
Kategoria Superiore 2009-10Laci1717----2---
Career Total484711--101--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15LaciPortier
Kategoria Superiore 2013-142013-14LaciPortier
Kategoria Superiore 2012-132012-13TomoriPortier
Kategoria Superiore 2011-122011-12TomoriPortier
EUROPA League 2010-112010-11LaciPortier
Kategoria Superiore 2010-112010-11ElbasaniPortier
Kategoria Superiore 2009-102009-10LaciPortier