HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 14 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 10 - E diel, 03. Nentor 2013 - 15:00 h

LaciKukësi
12

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 03 Nentor 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Fusha Sportive Laç
Match referee(s):Olsi SOKOLI, Bardhyl PASHAJ, Denis REXHA, Ridiger COKAJ
 
Spektatore: 1.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues


Tranjer
 Timeline
Laci
Gol min 58 ::Eduard TANUSHIKarton i verdhe min 84 ::Elio SHAZIVARI


Penallti min 95 ::Igli ALLMUCAGol min 79 ::Sokol CIKALLESHIPenallti min 95 ::Igli ALLMUCAGol min 79 ::Sokol CIKALLESHIPenallti min 95 ::Igli ALLMUCAGol min 79 ::Sokol CIKALLESHI
Kukësi
 Eventet
Penallti
  • 95' : Igli ALLMUCA ( 1 )
  Gol
  • 58' : Eduard TANUSHI ( 1 )
  • 79' : Sokol CIKALLESHI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 84' : Elio SHAZIVARI ( 1 )