HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 17 - E shtunë, 01. Shkurt 2014 - 15:00 h

BesaLaci
22

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 01 Shkurt 2014
Match Time :15:00 h
 
Match referee(s):Enea JORGJI, Astrit MAHMUTI, Rudin PRECA, Remzi SADIKU
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
   Timeline
  Besa
  Substitution min 46 ::Argjend MUSTAFA <-> Shaqir STAFASubstitution min 46 ::Vedat MURIQI <-> Sindri GURISubstitution min 67 ::Bledar MANCAKU <-> Fisnik RAMADANIPenallti min 83 ::Fatjon SEFAGol min 92 ::Vedat MURIQI


  Substitution min 46 ::Edvin BAKAJ <-> Ervin LLANI Substitution min 87 ::Edison NDRECA <-> Mladen BRKICGol min 26 ::Emiliano CELAGol min 66 ::Mladen BRKICKarton i kuq min 82 ::Charles OFOYENKarton i kuq min 92 ::Tauland SEFGJINIGol min 26 ::Emiliano CELAGol min 66 ::Mladen BRKICKarton i kuq min 82 ::Charles OFOYENKarton i kuq min 92 ::Tauland SEFGJINIGol min 26 ::Emiliano CELAGol min 66 ::Mladen BRKICKarton i kuq min 82 ::Charles OFOYENKarton i kuq min 92 ::Tauland SEFGJINI
  Laci
   Eventet
  Penallti
  • 83' : Fatjon SEFA ( 1 )
   Gol
   • 92' : Vedat MURIQI ( 1 )
   • 26' : Emiliano CELA ( 1 )
   • 66' : Mladen BRKIC ( 1 )
   Karton i kuq
    • 82' : Charles OFOYEN ( 1 )
    • 92' : Tauland SEFGJINI ( 1 )