HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 4 - E diel, 22. Shtator 2013 - 15:00 h

LaciBylis
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 22 Shtator 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Fusha Sportive Laç
Match referee(s):Olsi SOKOLI, Ergin DODA, Rejdi AVDO, Endrit ZHULI
 
Spektatore: 900
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Laci
Substitution min 46 ::Saimir KASTRATI <-> Jetmir NINA Substitution min 46 ::Charles OFOYEN <-> Tauland SEFGJINISubstitution min 76 ::Sadush DANI <-> Erjon VUCAJGol min 71 ::Emiljano VELIAJKarton i verdhe min 77 ::Stipe BULJANKarton i verdhe min 78 ::Alfred ZEFI


Substitution min 92 ::Xhulio TAHIRAJ <-> Michael IKPEKarton i verdhe min 28 ::James ADENIYIKarton i verdhe min 28 ::Kehinde OWOEYEKarton i verdhe min 57 ::Maringlen SHOSHAJKarton i verdhe min 28 ::James ADENIYIKarton i verdhe min 28 ::Kehinde OWOEYEKarton i verdhe min 57 ::Maringlen SHOSHAJ
Bylis
 Eventet
Gol
 • 71' : Emiljano VELIAJ ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 77' : Stipe BULJAN ( 1 )
  • 78' : Alfred ZEFI ( 1 )
  • 28' : James ADENIYI ( 1 )
  • 28' : Kehinde OWOEYE ( 1 )
  • 57' : Maringlen SHOSHAJ ( 1 )