HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 27 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Ekipi - Laci [LAC]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Ervin LLANIErvin LLANI  Republika e Shqiperise24. Prill 1983 (41)77-1------
 Edvin BAKAJEdvin BAKAJ  Republika e Shqiperise09. Tetor 1987 (36)18171-----1-
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ----1-
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Emiliano CELAEmiliano CELA  Republika e Shqiperise21. Korrik 1985 (38)1111--3-1-----
 Jetmir NINA Jetmir NINA   Republika e Shqiperise21. Maj 1985 (39)9543--------
 Stipe BULJANStipe BULJAN  Croatia, Republic of21. Shtator 1983 (40)2020--111-----
 Henri NDREKAHenri NDREKA  - (-)77----1-----
 Tauland SEFGJINITauland SEFGJINI  Republika e Shqiperise21. Korrik 1986 (37)2222-1-14-----
 Sadush DANISadush DANI  Republika e Shqiperise06. Nentor 1988 (35)11651--3-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 4210--1--
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 James ADENIYIJames ADENIYI  - (-)9721311-----
 Edison NDRECAEdison NDRECA  - (-)5141--------
 Kehinde OWOEYEKehinde OWOEYE  - (-)98132-3-----
 Jozef THANAJozef THANA  Republika e Shqiperise14. Dhjetor 1988 (35)11----1-----
 Erjon VUCAJErjon VUCAJ  Republika e Shqiperise25. Dhjetor 1990 (33)2221135-41-2-1
 Saimir KASTRATISaimir KASTRATI  Republika e Shqiperise07. Mars 1983 (41)1210241-2-----
 Elio SHAZIVARIElio SHAZIVARI  Republika e Shqiperise14. Prill 1984 (40)523---1-----
 Arber HALITIArber HALITI  Republika e Shqiperise25. Janar 1992 (32)------------
 Emiljano VELIAJEmiljano VELIAJ  Republika e Shqiperise09. Shkurt 1985 (39)2423152-2--1--
 Charles OFOYENCharles OFOYEN  26. Korrik 1985 (38)201731112-----
 Valdan NIMANIValdan NIMANI  Republika e Shqiperise05. Mars 1987 (37)1918163-1-----
 Olsi TEQJAOlsi TEQJA  Republika e Shqiperise27. Korrik 1988 (35)1515----7-----
 Alfred ZEFIAlfred ZEFI  Republika e Shqiperise20. Gusht 1991 (32)201731--6-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 214401-4-1
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Mladen BRKICMladen BRKIC  Serbia, Republic of30. Tetor 1980 (43)1717-64-2-----
 Daniel JUBANIDaniel JUBANI  - (-)----1-------
 Julian MALOJulian MALO  Republika e Shqiperise02. Shkurt 1985 (39)6151--------
 Enio PETROEnio PETRO  - (-)1-1---------
 Eduard TANUSHIEduard TANUSHI  Republika e Shqiperise20. Qershor 1983 (40)168833-5-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 294471-4-1
 Stafi i Laci [Laci]

 Funksioni
Stavri NICAStavri NICA  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer