HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2018-19

Player Information - Olsi TEQJA

Personal data

Picture of Olsi TEQJA
Nationality: Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name: Olsi TEQJA
Birthday (Age): 27. Korrik 1988 (35)
Jersey Number: 21
Player Position: Mesfushor

Personal statistics


Competition Team Played Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20 Tirana - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2019-20 Laci - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2018-19 Tirana - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2018-19 Laci - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2017-18 Laci - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2017-18 Tirana - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2016-17 Tirana 7 7 - - - - 3 - - - - -
Kupa e Shqiperise 2016-17 Tirana - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2016-17 Laci - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2015-16 Tirana 15 15 - 3 - - 4 - - - 1 -
Kupa e Shqiperise 2015-16 Laci - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2015-16 Tirana 1 1 - - - - 1 1 - - - -
Kategoria Superiore 2014-15 Laci 10 10 - - - - 10 - - - - -
Kupa e Shqiperise 2014-15 Laci 2 2 - - - - 2 - - - - -
Kategoria Superiore 2013-14 Laci 7 7 - - - - 7 - - - - -
Kupa e Shqiperise 2013-14 Laci 1 1 - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2012-13 Bylis 3 3 - - - - 3 - - - - -
Kategoria Superiore 2011-12 Bylis 8 8 - - 2 - 2 - - - - -
Kategoria Superiore 2010-11 Kastrioti - - - - - - - - - - - -
Kategoria 1 2010-11 Apolonia 2 2 - - 2 - 1 - - - - -
U-21 Internationals Shqiperia U-21 - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2009-10 Kastrioti 8 5 3 - 1 - 1 - - - - -
Career Total 64 61 3 3 5 - 34 1 - - 1 -

Playing career


Competition Season Team Function / Position
Kupa e Shqiperise 2019-20 2019-20 Tirana Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2019-20 2019-20 Laci Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-19 2018-19 Tirana Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-19 2018-19 Laci Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-18 2017-18 Laci Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-18 2017-18 Tirana Mesfushor
Kategoria Superiore 2016-17 2016-17 Tirana Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-17 2016-17 Tirana Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-17 2016-17 Laci Mesfushor
Kategoria Superiore 2015-16 2015-16 Tirana Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-16 2015-16 Laci Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-16 2015-16 Tirana Mesfushor
Kategoria Superiore 2014-15 2014-15 Laci Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-15 2014-15 Laci Mesfushor
Kategoria Superiore 2013-14 2013-14 Laci Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-14 2013-14 Laci Mbrojtes
Kategoria Superiore 2012-13 2012-13 Bylis Mbrojtes
Kategoria Superiore 2011-12 2011-12 Bylis Mbrojtes
Kategoria Superiore 2010-11 2010-11 Kastrioti Mesfushor
Kategoria 1 2010-11 2010-11 Apolonia Mbrojtes
U-21 Internationals 2010 Shqiperia U-21 Mbrojtes
Kategoria Superiore 2009-10 2009-10 Kastrioti Mesfushor