HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Ekipi - Kastrioti [KAS]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Ilion LIKAIlion LIKA  Republika e Shqiperise17. Maj 1980 (44)1515----1---
0Arjon MUSTAFAArjon MUSTAFA  Republika e Shqiperise29. Janar 1980 (44)1717--------
0Glendi TAFAJGlendi TAFAJ  Republika e Shqiperise29. Qershor 1985 (38)541-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Besmir ARIFAJBesmir ARIFAJ  Republika e Shqiperise06. Maj 1985 (39)1174---1-----
0Oltion BALLUKUOltion BALLUKU  Republika e Shqiperise- (-)------------
0Fatmir CACAFatmir CACA  Republika e Shqiperise28. Maj 1985 (38)1486---2-----
0Olsi GOCAJOlsi GOCAJ  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (34)30291-113-----
0Robert GRIZHARobert GRIZHA  Republika e Shqiperise10. Mars 1982 (42)1313--1-1-----
0Rigers HOXHARigers HOXHA  Republika e Shqiperise03. Shtator 1985 (38)1587-1-4-----
0Renaldo KALARIRenaldo KALARI  Republika e Shqiperise25. Qershor 1984 (39)2923623-81----
0Vilson LILAVilson LILA  Republika e Shqiperise26. Tetor 1989 (34)3-3---------
0Klevis ROSHIKlevis ROSHI  Republika e Shqiperise11. Korrik 1984 (39)1515-21-4-----
0Raimond SHALARaimond SHALA  Republika e Shqiperise15. Prill 1983 (41)16151---4-----
0Ylli SHAMETIYlli SHAMETI  Republika e Shqiperise07. Qershor 1984 (39)2929-22151----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 92332----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Florjan BRAHOFlorjan BRAHO  Republika e Shqiperise25. Maj 1985 (38)117431-3-----
0Vinko BUDENVinko BUDEN  Croatia, Republic of18. Janar 1984 (40)1616-1--------
0Matko DJARMATIMatko DJARMATI  Croatia, Republic of24. Shkurt 1982 (42)1212--1-2-----
0Gentian GJONDEDAGentian GJONDEDA  Republika e Shqiperise23. Qershor 1980 (43)761--12-----
0Pllumb JUSUFIPllumb JUSUFI  Croatia, Republic of10. Shkurt 1988 (36)282625--6-----
0Fejzo SHENAJFejzo SHENAJ  Republika e Shqiperise24. Nentor 1984 (39)1064---1-----
0Ronald SHULLAZIRonald SHULLAZI  - (-)1-1---------
0Olsi TEQJAOlsi TEQJA  Republika e Shqiperise27. Korrik 1988 (35)18108-1-1-----
0Sokol TOMASokol TOMA  Republika e Shqiperise17. Shkurt 1981 (43)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 123482----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Orjand ABAZAJOrjand ABAZAJ  Republika e Shqiperise17. Janar 1985 (39)3433128-1-----
0Ivan BABICIvan BABIC  Croatia, Republic of29. Prill 1984 (40)1511416-3-----
0Eleandro PEMAEleandro PEMA  Republika e Shqiperise09. Shkurt 1985 (39)3223933-4-----
0Antonio RUKAVINAAntonio RUKAVINA  Croatia, Republic of06. Maj 1985 (39)9541--1-----
0Sokol TALISokol TALI  Republika e Shqiperise12. Gusht 1988 (35)2-2---------
0Erald TURDIUErald TURDIU  Republika e Shqiperise15. Korrik 1984 (39)2222-1117-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 304642----