HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 22 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Glendi TAFAJ

Personal data

Picture of Glendi TAFAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Glendi TAFAJ
Birthday (Age):29. Qershor 1985 (38)
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Sunday January 24SkenderbeuvsKastrioti100------
Saturday January 30KastriotivsGramozi100------
Saturday February 13KastriotivsApolonia100------
Friday March 19KastriotivsBesa100------
Wednesday May 19KastriotivsLaci010------
Games total410------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria Superiore 2010-11Kastrioti----------
Kategoria Superiore 2009-10Kastrioti431-------
Career Total431-------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2010-112010-11KastriotiPortier
Kategoria Superiore 2009-102009-10KastriotiPortier