HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Tetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Eleandro PEMA

Personal data

Picture of Eleandro PEMA
Nationality: Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name: Eleandro PEMA
Birthday (Age): 09. Shkurt 1985 (36)
Player Position: Sulmues

Games history


Games Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Tuesday April 21 Kastrioti vs Vllaznia 0 1 0 - - - - - - - -
Sunday August 23 Kastrioti vs Dinamo 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday August 30 Teuta vs Kastrioti 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday September 13 Kastrioti vs Vllaznia 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday September 13 Kastrioti vs Vllaznia 0 1 0 - - - - - - - -
Saturday September 19 Shkumbini vs Kastrioti 1 0 1 - - - - - - - -
Saturday September 26 Kastrioti vs Laci 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday October 03 Tirana vs Kastrioti 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday October 18 Kastrioti vs Skenderbeu 0 1 0 - - - - - - - -
Saturday October 24 Gramozi vs Kastrioti 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday November 01 Kastrioti vs Besa 0 1 0 - - - - - - - -
Saturday November 07 Apolonia vs Kastrioti 0 1 0 - - - - - - - -
Saturday November 21 Kastrioti vs Flamurtari 0 1 0 - - - - - - - -
Saturday November 28 Dinamo vs Kastrioti 1 0 0 - - - - - - - -
Friday December 04 Kastrioti vs Teuta 1 0 0 1 - - - - - - -
Saturday December 12 Vllaznia vs Kastrioti 1 0 0 - - - - - - - -
Wednesday December 16 Kastrioti vs Shkumbini 1 0 0 - - 2 - - - - -
Saturday December 19 Laci vs Kastrioti 1 0 0 - - - - - - - -
Wednesday December 23 Kastrioti vs Tirana 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday January 24 Skenderbeu vs Kastrioti 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday January 30 Kastrioti vs Gramozi 1 0 1 - - - - - - - -
Sunday February 07 Besa vs Kastrioti 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday February 13 Kastrioti vs Apolonia 0 1 0 - - - - - - - -
Sunday February 21 Flamurtari vs Kastrioti 1 0 0 - - 1 - - - - -
Saturday March 06 Tirana vs Kastrioti 1 0 1 - - - - - - - -
Friday March 19 Kastrioti vs Besa 0 1 0 - - - - - - - -
Saturday March 27 Dinamo vs Kastrioti 0 1 0 1 - - - - - - -
Sunday April 11 Gramozi vs Kastrioti 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday April 17 Flamurtari vs Kastrioti 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday April 25 Apolonia vs Kastrioti 1 0 0 1 - 1 - - - - -
Friday May 14 Shkumbini vs Kastrioti 1 0 0 - - - - - - - -
Wednesday May 19 Kastrioti vs Laci 1 0 0 - - - - - - - -
Games total 23 9 3 3 - 4 - - - - -


Personal statistics


Competition Team Played Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14 Kastrioti 1 1 - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2012-13 Tirana 2 2 - 1 - - 1 - - - - -
Kategoria Superiore 2011-12 Kamza - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2009-10 Kastrioti 15 8 7 1 3 - 4 - - - - -
Career Total 18 11 7 2 3 - 5 - - - - -

Playing career


Competition Season Team Function / Position
Kategoria Superiore 2013-14 2013-14 Kastrioti Sulmues
Kategoria Superiore 2012-13 2012-13 Tirana Sulmues
Kategoria Superiore 2011-12 2011-12 Kamza Sulmues
Kategoria Superiore 2009-10 2009-10 Kastrioti Sulmues