HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20
Match Schedule for LuftetariIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
124.08.201922:00 hTirana - Luftetari3-0thumbs_down.png
228.08.201919:00 hLuftetari - Partizani0-1thumbs_down.png
331.08.201919:00 hTeuta - Luftetari3-1thumbs_down.png
414.09.201919:00 hLuftetari - Flamurtari2-1thumbs_up.png
522.09.201919:00 hVllaznia - Luftetari0-0draw.png
628.09.201919:00 hLuftetari - Laci1-1draw.png
705.10.201917:00 hSkenderbeu - Luftetari2-0thumbs_down.png
819.10.201917:00 hLuftetari - Bylis1-1draw.png
923.10.201916:00 hKukësi - Luftetari4-1thumbs_down.png
1027.10.201916:00 hLuftetari - Tirana0-3thumbs_down.png
1103.11.201920:00 hPartizani - Luftetari2-0thumbs_down.png
1209.11.201917:00 hLuftetari - Teuta0-0draw.png
1323.11.201916:30 hFlamurtari - Luftetari1-1draw.png
1407.12.201916:30 hLuftetari - Vllaznia0-2thumbs_down.png
1514.12.201916:00 hLaci - Luftetari4-0thumbs_down.png
1618.12.201916:00 hLuftetari - Skenderbeu2-0thumbs_up.png
1722.12.201916:00 hBylis - Luftetari1-0thumbs_down.png
1822.01.202017:00 hLuftetari - Kukësi0-0draw.png
1926.01.202019:00 hTirana - Luftetari5-1thumbs_down.png
2002.02.202017:00 hLuftetari - Partizani0-3thumbs_down.png
2108.02.202020:00 hTeuta - Luftetari1-1draw.png
2216.02.202017:00 hLuftetari - Flamurtari0-1thumbs_down.png
2322.02.202017:00 hVllaznia - Luftetari4-0thumbs_down.png
2429.02.202017:00 hLuftetari - Laci0-2thumbs_down.png
2504.03.202020:00 hSkenderbeu - Luftetari2-0thumbs_down.png
2608.03.202017:00 hLuftetari - Bylis1-1draw.png
2703.06.202020:00 hKukësi - Luftetari2-1thumbs_down.png
2807.06.202020:00 hLuftetari - Tirana0-5thumbs_down.png
2914.06.202020:00 hPartizani - Luftetari8-1thumbs_down.png
3020.06.202020:00 hLuftetari - Teuta1-5thumbs_down.png
3127.06.202020:00 hFlamurtari - Luftetari6-1thumbs_down.png
3205.07.202020:45 hLuftetari - Vllaznia0-1thumbs_down.png
3311.07.202020:45 hLaci - Luftetari3-1thumbs_down.png
3418.07.202020:00 hLuftetari - Skenderbeu0-1thumbs_down.png
3524.07.202020:45 hBylis - Luftetari2-0thumbs_down.png
3629.07.202020:45 hLuftetari - Kukësi2-5thumbs_down.png