HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20
Match Schedule for LaciIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
124.08.201919:00 hVllaznia - Laci1-0thumbs_down.png
228.08.201919:00 hLaci - Skenderbeu1-2thumbs_down.png
301.09.201919:00 hKukësi - Laci1-1draw.png
415.09.201919:00 hLaci - Partizani1-0thumbs_up.png
522.09.201919:00 hFlamurtari - Laci3-3draw.png
628.09.201919:00 hLuftetari - Laci1-1draw.png
706.10.201917:00 hLaci - Bylis0-0draw.png
819.10.201920:00 hTirana - Laci2-1thumbs_down.png
923.10.201916:00 hLaci - Teuta3-0thumbs_up.png
1027.10.201916:00 hLaci - Vllaznia3-0thumbs_up.png
1102.11.201920:00 hSkenderbeu - Laci1-4thumbs_up.png
1210.11.201917:00 hLaci - Kukësi1-0thumbs_up.png
1325.11.201921:00 hPartizani - Laci1-0thumbs_down.png
1408.12.201916:30 hLaci - Flamurtari3-0thumbs_up.png
1514.12.201916:00 hLaci - Luftetari4-0thumbs_up.png
1618.12.201916:00 hBylis - Laci1-0thumbs_down.png
1722.12.201916:00 hLaci - Tirana1-2thumbs_down.png
1821.01.202020:00 hTeuta - Laci0-1thumbs_up.png
1925.01.202020:00 hVllaznia - Laci0-0draw.png
2003.02.202017:00 hLaci - Skenderbeu1-0thumbs_up.png
2108.02.202017:00 hKukësi - Laci3-1thumbs_down.png
2216.02.202017:00 hLaci - Partizani1-3thumbs_down.png
2322.02.202017:00 hFlamurtari - Laci1-3thumbs_up.png
2429.02.202017:00 hLuftetari - Laci0-2thumbs_up.png
2504.03.202017:00 hLaci - Bylis2-1thumbs_up.png
2608.03.202020:00 hTirana - Laci1-0thumbs_down.png
2703.06.202020:00 hLaci - Teuta1-1draw.png
2807.06.202020:00 hLaci - Vllaznia5-2thumbs_up.png
2915.06.202020:00 hSkenderbeu - Laci1-1draw.png
3020.06.202020:00 hLaci - Kukësi2-0thumbs_up.png
3127.06.202020:00 hPartizani - Laci1-0thumbs_down.png
3205.07.202020:00 hLaci - Flamurtari2-1thumbs_up.png
3311.07.202020:45 hLaci - Luftetari3-1thumbs_up.png
3419.07.202020:00 hBylis - Laci0-3thumbs_up.png
3524.07.202020:45 hLaci - Tirana2-0thumbs_up.png
3629.07.202023:45 hTeuta - Laci2-3thumbs_up.png