HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20
Match Schedule for FlamurtariIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
124.08.201922:00 hSkenderbeu - Flamurtari1-0thumbs_down.png
228.08.201922:00 hFlamurtari - Kukësi0-3thumbs_down.png
301.09.201922:00 hPartizani - Flamurtari1-0thumbs_down.png
414.09.201919:00 hLuftetari - Flamurtari2-1thumbs_down.png
522.09.201919:00 hFlamurtari - Laci3-3draw.png
628.09.201919:00 hBylis - Flamurtari5-0thumbs_down.png
705.10.201917:00 hFlamurtari - Tirana2-2draw.png
818.10.201921:00 hTeuta - Flamurtari1-0thumbs_down.png
923.10.201919:00 hFlamurtari - Vllaznia1-3thumbs_down.png
1028.10.201921:00 hFlamurtari - Skenderbeu1-1draw.png
1103.11.201917:00 hKukësi - Flamurtari1-0thumbs_down.png
1210.11.201920:00 hFlamurtari - Partizani1-1draw.png
1323.11.201916:30 hFlamurtari - Luftetari1-1draw.png
1408.12.201916:30 hLaci - Flamurtari3-0thumbs_down.png
1514.12.201916:00 hFlamurtari - Bylis2-2draw.png
1618.12.201919:00 hTirana - Flamurtari2-0thumbs_down.png
1722.12.201916:00 hFlamurtari - Teuta1-3thumbs_down.png
1821.01.202017:00 hVllaznia - Flamurtari2-0thumbs_down.png
1925.01.202017:00 hSkenderbeu - Flamurtari1-0thumbs_down.png
2002.02.202020:00 hFlamurtari - Kukësi1-4thumbs_down.png
2108.02.202020:00 hPartizani - Flamurtari2-0thumbs_down.png
2216.02.202017:00 hLuftetari - Flamurtari0-1thumbs_up.png
2322.02.202017:00 hFlamurtari - Laci1-3thumbs_down.png
2429.02.202017:00 hBylis - Flamurtari0-0draw.png
2504.03.202020:00 hFlamurtari - Tirana0-2thumbs_down.png
2608.03.202017:00 hTeuta - Flamurtari1-1draw.png
2703.06.202003:00 hFlamurtari - Vllaznia1-3thumbs_down.png
2807.06.202020:00 hFlamurtari - Skenderbeu0-1thumbs_down.png
2915.06.202020:00 hKukësi - Flamurtari4-1thumbs_down.png
3019.06.202020:00 hFlamurtari - Partizani1-2thumbs_down.png
3127.06.202020:00 hFlamurtari - Luftetari6-1thumbs_up.png
3205.07.202020:00 hLaci - Flamurtari2-1thumbs_down.png
3310.07.202020:45 hFlamurtari - Bylis2-3thumbs_down.png
3418.07.202020:00 hTirana - Flamurtari2-0thumbs_down.png
3524.07.202020:45 hFlamurtari - Teuta2-2draw.png
3629.07.202023:45 hVllaznia - Flamurtari1-1draw.png