HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 19 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20
Match Schedule for KukësiIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
123.08.201922:00 hKukësi - Partizani1-0thumbs_up.png
228.08.201922:00 hFlamurtari - Kukësi0-3thumbs_up.png
301.09.201919:00 hKukësi - Laci1-1draw.png
415.09.201919:00 hBylis - Kukësi2-1thumbs_down.png
521.09.201919:00 hKukësi - Tirana2-1thumbs_up.png
628.09.201919:00 hTeuta - Kukësi1-0thumbs_down.png
706.10.201920:00 hKukësi - Vllaznia1-2thumbs_down.png
819.10.201920:00 hSkenderbeu - Kukësi0-0draw.png
923.10.201916:00 hKukësi - Luftetari4-1thumbs_up.png
1028.10.201921:00 hPartizani - Kukësi0-0draw.png
1103.11.201917:00 hKukësi - Flamurtari1-0thumbs_up.png
1210.11.201917:00 hLaci - Kukësi1-0thumbs_down.png
1323.11.201916:30 hKukësi - Bylis2-1thumbs_up.png
1407.12.201919:30 hTirana - Kukësi1-3thumbs_up.png
1514.12.201919:00 hKukësi - Teuta4-0thumbs_up.png
1618.12.201916:00 hVllaznia - Kukësi1-2thumbs_up.png
1722.12.201919:00 hKukësi - Skenderbeu1-1draw.png
1822.01.202017:00 hLuftetari - Kukësi0-0draw.png
1926.01.202022:00 hKukësi - Partizani1-0thumbs_up.png
2002.02.202020:00 hFlamurtari - Kukësi1-4thumbs_up.png
2108.02.202017:00 hKukësi - Laci3-1thumbs_up.png
2216.02.202017:00 hBylis - Kukësi1-1draw.png
2321.02.202021:00 hKukësi - Tirana1-2thumbs_down.png
2429.02.202020:00 hTeuta - Kukësi2-2draw.png
2504.03.202020:00 hKukësi - Vllaznia0-0draw.png
2609.03.202021:00 hSkenderbeu - Kukësi2-1thumbs_down.png
2703.06.202020:00 hKukësi - Luftetari2-1thumbs_up.png
2807.06.202023:00 hPartizani - Kukësi1-3thumbs_up.png
2915.06.202020:00 hKukësi - Flamurtari4-1thumbs_up.png
3020.06.202020:00 hLaci - Kukësi2-0thumbs_down.png
3128.06.202020:00 hKukësi - Bylis1-0thumbs_up.png
3206.07.202023:45 hTirana - Kukësi1-2thumbs_up.png
3311.07.202023:45 hKukësi - Teuta3-0thumbs_up.png
3419.07.202020:00 hVllaznia - Kukësi1-0thumbs_down.png
3524.07.202023:45 hKukësi - Skenderbeu0-0draw.png
3629.07.202020:45 hLuftetari - Kukësi2-5thumbs_up.png