HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20
Match Schedule for TeutaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
124.08.201922:00 hTeuta - Bylis1-0thumbs_up.png
227.08.201922:00 hTirana - Teuta0-0draw.png
331.08.201919:00 hTeuta - Luftetari3-1thumbs_up.png
414.09.201919:00 hTeuta - Vllaznia0-0draw.png
521.09.201919:00 hSkenderbeu - Teuta1-0thumbs_down.png
628.09.201919:00 hTeuta - Kukësi1-0thumbs_up.png
705.10.201917:00 hPartizani - Teuta1-1draw.png
818.10.201921:00 hTeuta - Flamurtari1-0thumbs_up.png
923.10.201916:00 hLaci - Teuta3-0thumbs_down.png
1027.10.201916:00 hBylis - Teuta0-0draw.png
1102.11.201920:00 hTeuta - Tirana1-1draw.png
1209.11.201917:00 hLuftetari - Teuta0-0draw.png
1324.11.201919:30 hVllaznia - Teuta0-0draw.png
1408.12.201919:30 hTeuta - Skenderbeu1-0thumbs_up.png
1514.12.201919:00 hKukësi - Teuta4-0thumbs_down.png
1618.12.201916:00 hTeuta - Partizani1-0thumbs_up.png
1722.12.201916:00 hFlamurtari - Teuta1-3thumbs_up.png
1821.01.202020:00 hTeuta - Laci0-1thumbs_down.png
1926.01.202019:00 hTeuta - Bylis1-0thumbs_up.png
2002.02.202020:00 hTirana - Teuta2-1thumbs_down.png
2108.02.202020:00 hTeuta - Luftetari1-1draw.png
2216.02.202020:00 hTeuta - Vllaznia3-1thumbs_up.png
2322.02.202020:00 hSkenderbeu - Teuta3-2thumbs_down.png
2429.02.202020:00 hTeuta - Kukësi2-2draw.png
2504.03.202020:00 hPartizani - Teuta0-1thumbs_up.png
2608.03.202017:00 hTeuta - Flamurtari1-1draw.png
2703.06.202020:00 hLaci - Teuta1-1draw.png
2807.06.202020:00 hBylis - Teuta1-0thumbs_down.png
2915.06.202023:00 hTeuta - Tirana1-0thumbs_up.png
3020.06.202020:00 hLuftetari - Teuta1-5thumbs_up.png
3128.06.202020:00 hVllaznia - Teuta0-3thumbs_up.png
3206.07.202023:45 hTeuta - Skenderbeu1-0thumbs_up.png
3311.07.202023:45 hKukësi - Teuta3-0thumbs_down.png
3419.07.202020:00 hTeuta - Partizani0-0draw.png
3524.07.202020:45 hFlamurtari - Teuta2-2draw.png
3629.07.202023:45 hTeuta - Laci2-3thumbs_down.png