HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20
Match Schedule for VllazniaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
124.08.201919:00 hVllaznia - Laci1-0thumbs_up.png
228.08.201919:00 hBylis - Vllaznia0-0draw.png
331.08.201922:00 hVllaznia - Tirana0-2thumbs_down.png
414.09.201919:00 hTeuta - Vllaznia0-0draw.png
522.09.201919:00 hVllaznia - Luftetari0-0draw.png
628.09.201919:00 hVllaznia - Skenderbeu4-0thumbs_up.png
706.10.201920:00 hKukësi - Vllaznia1-2thumbs_up.png
819.10.201920:00 hVllaznia - Partizani1-3thumbs_down.png
923.10.201919:00 hFlamurtari - Vllaznia1-3thumbs_up.png
1027.10.201916:00 hLaci - Vllaznia3-0thumbs_down.png
1104.11.201921:00 hVllaznia - Bylis0-1thumbs_down.png
1208.11.201921:00 hTirana - Vllaznia0-0draw.png
1324.11.201919:30 hVllaznia - Teuta0-0draw.png
1407.12.201916:30 hLuftetari - Vllaznia0-2thumbs_up.png
1514.12.201919:00 hSkenderbeu - Vllaznia0-1thumbs_up.png
1618.12.201916:00 hVllaznia - Kukësi1-2thumbs_down.png
1723.12.201919:00 hPartizani - Vllaznia1-0thumbs_down.png
1821.01.202017:00 hVllaznia - Flamurtari2-0thumbs_up.png
1925.01.202020:00 hVllaznia - Laci0-0draw.png
2003.02.202017:00 hBylis - Vllaznia2-2draw.png
2107.02.202021:00 hVllaznia - Tirana0-1thumbs_down.png
2216.02.202020:00 hTeuta - Vllaznia3-1thumbs_down.png
2322.02.202017:00 hVllaznia - Luftetari4-0thumbs_up.png
2429.02.202017:00 hVllaznia - Skenderbeu0-1thumbs_down.png
2504.03.202020:00 hKukësi - Vllaznia0-0draw.png
2609.03.202021:00 hVllaznia - Partizani1-0thumbs_up.png
2703.06.202003:00 hFlamurtari - Vllaznia1-3thumbs_up.png
2807.06.202020:00 hLaci - Vllaznia5-2thumbs_down.png
2915.06.202020:00 hVllaznia - Bylis2-2draw.png
3019.06.202020:00 hTirana - Vllaznia3-0thumbs_down.png
3128.06.202020:00 hVllaznia - Teuta0-3thumbs_down.png
3205.07.202020:45 hLuftetari - Vllaznia0-1thumbs_up.png
3311.07.202023:45 hSkenderbeu - Vllaznia2-1thumbs_down.png
3419.07.202020:00 hVllaznia - Kukësi1-0thumbs_up.png
3524.07.202020:45 hPartizani - Vllaznia2-0thumbs_down.png
3629.07.202023:45 hVllaznia - Flamurtari1-1draw.png