HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20
Match Schedule for PartizaniIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
123.08.201922:00 hKukësi - Partizani1-0thumbs_down.png
228.08.201919:00 hLuftetari - Partizani0-1thumbs_up.png
301.09.201922:00 hPartizani - Flamurtari1-0thumbs_up.png
415.09.201919:00 hLaci - Partizani1-0thumbs_down.png
521.09.201922:00 hPartizani - Bylis1-1draw.png
629.09.201919:00 hTirana - Partizani1-2thumbs_up.png
705.10.201917:00 hPartizani - Teuta1-1draw.png
819.10.201920:00 hVllaznia - Partizani1-3thumbs_up.png
924.10.201918:00 hPartizani - Skenderbeu3-1thumbs_up.png
1028.10.201921:00 hPartizani - Kukësi0-0draw.png
1103.11.201920:00 hPartizani - Luftetari2-0thumbs_up.png
1210.11.201920:00 hFlamurtari - Partizani1-1draw.png
1325.11.201921:00 hPartizani - Laci1-0thumbs_up.png
1407.12.201916:30 hBylis - Partizani2-1thumbs_down.png
1513.12.201922:00 hPartizani - Tirana1-2thumbs_down.png
1618.12.201916:00 hTeuta - Partizani1-0thumbs_down.png
1723.12.201919:00 hPartizani - Vllaznia1-0thumbs_up.png
1821.01.202020:00 hSkenderbeu - Partizani3-2thumbs_down.png
1926.01.202022:00 hKukësi - Partizani1-0thumbs_down.png
2002.02.202017:00 hLuftetari - Partizani0-3thumbs_up.png
2108.02.202020:00 hPartizani - Flamurtari2-0thumbs_up.png
2216.02.202017:00 hLaci - Partizani1-3thumbs_up.png
2322.02.202020:00 hPartizani - Bylis2-2draw.png
2428.02.202022:00 hTirana - Partizani5-1thumbs_down.png
2504.03.202020:00 hPartizani - Teuta0-1thumbs_down.png
2609.03.202021:00 hVllaznia - Partizani1-0thumbs_down.png
2703.06.202023:00 hPartizani - Skenderbeu1-2thumbs_down.png
2807.06.202023:00 hPartizani - Kukësi1-3thumbs_down.png
2914.06.202020:00 hPartizani - Luftetari8-1thumbs_up.png
3019.06.202020:00 hFlamurtari - Partizani1-2thumbs_up.png
3127.06.202020:00 hPartizani - Laci1-0thumbs_up.png
3206.07.202020:45 hBylis - Partizani1-1draw.png
3310.07.202023:45 hPartizani - Tirana1-1draw.png
3419.07.202020:00 hTeuta - Partizani0-0draw.png
3524.07.202020:45 hPartizani - Vllaznia2-0thumbs_up.png
3629.07.202023:45 hSkenderbeu - Partizani4-1thumbs_down.png